Warsztat

Kamera sony nex vg900

Kamera z wymienną optyką pozwala na dużą kreatywność. Pełnoklatkowa matryca zapewnia dużą ilość szczegółw i wysoką jakość obrazu wideo w jakości HD. Dobrej klasy obiektywy dodają ostrości każdej klatce filmu. 

Statywy, kran kamerowy, oświetlenie.

Jednym słowem sprzęt, który pozwala nakręcić ciekawe, niepowtarzalne ujęcia. W moim arsenale posiadam statywy różnego rodzaju, rigi naramienne, profesjonalny kran kamerowy Flamingo (wysięgnik do kamery) oraz oświetlenie reporterskie. Mam również możliwość kręcenia ujęć z powietrza, przy użyciu profesjonalnego drona.

Sony Vegas Pro Suite

Najnowsza wersja pakietu oprogramowania Sony Vegas Pro w wersji Suite. To nie tylko edytor bogaty w efekty wideo i przejścia, pakiet zawiera dodatkowe oprogramowanie pozwalające na tworzenie realistycznych efektów specjalnych i animacji, które można wykorzystać do tworzenia efektownych spotów telewizyjnych i na telebimy.

RAW WIDEO

Raw wideo Agencja Reklamy wykonuje usługi związane z filmowaniem i postprodukcją materiału filmowego. Tworzymy efektowne animacje reklamowe, czołówki filmowe. Zajmujemy się również tworzeniem wycieczek wirtualnych VR. Świadczymy inne usługi reklamowe - od projektu po montaż - patrz Agencja reklamowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

SZYBKI KONTAKT

 • RAW WIDEO
  Paweł Drygalski
  Kaliskiego 3C/10,
  Toruń
  87-100 
 • 504 057 693
 • biuro@raw-wideo.pl